Instagram wprowadzi wyczekiwaną zmianę w komentarzach!

Instagram wprowadzi wyczekiwaną zmianę w komentarzach!

Komentarze dodawane pod zdjęciami na Instagramie do tej pory nie podlegały żadnej konkretnej segregacji - wszystkie pojawiały się bezpośrednio pod sobą, bez wydzielonej sekcji na te, w których oznaczani byli użytkownicy. Niedługo nadejdzie w tej kwestii pewne zmiana.


Facebook postanowił popracować nad łatwiejszym zarządzaniu dodawanych treści w swojej jednej z czołowych aplikacji. Tym razem zmiana nadejdzie w komentarzach, gdzie już niedługo pojawią się wątki. O co dokładnie chodzi?Tak jak możecie zauważyć na powyższym zrzucie ekranu, sekcja komentarzy zostanie poddana odpowiedniemu uporządkowaniu. Od tej pory wypowiedź, która uzyskała odpowiedź będzie widocznie oznaczona. Zmiana ta pozwoli chociażby na łatwiejszy kontakt popularnych osób ze swoimi fanami - konkretne komentarze, na które odpisała ta osoba będą podkreślone. Mimo że nowość ta nie jest zbyt duża, to można pokusić się o pytanie: "dlaczego tego typu funkcja nie została dodana znacznie wcześniej?". Odpowiedź na to znają tylko pracownicy firmy - nam, użytkownikom, pozostaje tylko cieszyć się z faktu, że wreszcie o tym pomyślano. Z tej innowacji będziemy mogli korzystać zapewne już niedługo.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.