Instagram dostanie nowy komunikator od Facebooka

Instagram dostanie nowy komunikator od Facebooka

Na portalach społecznościowych nieustannie dzielimy się wieloma informacjami na swój temat. Mogłoby się wydawać, że pokazaliśmy o sobie już wszystko - otóż nie. Nowa aplikacja od Facebooka udowadnia, że możemy pokazać jeszcze więcej. Threads ma działać w parze z Instagramem i nieustannie informować znajomych o naszej lokalizacji, zajęciach, a nawet stanie baterii w telefonie. 


Najnowsza aplikacja giganta niektórym przypominać może Snapchata, który już od jakiegoś czasu stopniowo wypierany jest przez Instastories. Threads będzie działać w parze z klasycznym Instagramem i najbliższym znajomym będzie udostępniał informacje na temat naszego statusu (w podróży, w domu, w pracy i tym podobne), lokalizacji, a także pozwalał na przeglądanie Instastories i wysyłanie prywatnych wiadomości. Możliwe będzie samodzielne udostępnianie naszego statusu, a także ustawienie automatycznych i regularnych update'ów na nasz temat.Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery najnowszej aplikacji od Facebooka. Próby wprowadzenia podobnych aplikacji były podejmowane już wcześniej - Status w 2014 i Free 2015 rok - jednak żadna z nich nie osiągnęła większego sukcesu. Pozostaje jedynie zaczekać na to, co do zaoferowania ma dla nas Threads.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.