Oto

Oto "Instagram best nine 2019" polskich YouTuberów!

Dziś ostatni dzień 2019 roku! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was "Instagram best nine 2019" polskich YouTuberów, czyli zestawienie dziewięciu najpopularniejszych zdjęć z profili najbardziej popularnych twórców. 


 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZESZŁOROCZNEGO ZESTAWIENIA BEST NINE POLSKICH YOUTUBERÓW!


Na pierwszy ogień leci YouTuber, do którego z całą pewnością należał 2019 rok! Mowa oczywiście o Frizie, dla którego projekt "domu Ekipy" przyniósł wielki sukces. Największym zainteresowaniem na jego profilu cieszyły się zdjęcia z jego dziewczyną - Weroniką, a także szalone fotografie z wykonane z domu Ekipy. W zestawieniu na 5 miejscu znalazło się jedyne zdjęcie wykonane telefonem na instagramie twórcy w tym roku i przedstawia ono Karola oddającego głos w tegorocznych wyborach parlamentarnych.Ten rok był w wielu aspektach przełomowym także dla reZigiusza. Najpopularniejsze fotografie na jego profilu w większości zostały wykonane z jego dziewczyną - Agatą, część przedstawia także Mustanga, który w tym roku przeszedł aż dwie zmiany koloru. Wśród 9 najlepszych zdjęć znalazła się także fotografia z planu zdjęciowego kampanii reklamowej dla H&M.W tym roku niesamowitą nowiną podzielił się z nami nie kto inny jak JDabrowsky. Jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów ogłosił, że zostanie ojcem. Zdjęcie głoszące tą nowinę znalazło się na pierwszym miejscu, natomiast kolejne 3 zostały wykonane z partnerką Jasia - Sylwią Przybysz.Zaskakujące zestawienie należy z pewnością do Człowieka Wargi.  Na pierwszy miejscu znalazło się zdjęcie starych fotografii Maćka oraz jego partnerki, natomiast na drugim styczniowy apel do Jurka Owsiaka, który po tragicznych wydarzeniach z Gdańska ogłosił odejście z WOŚP, z którego wkrótce się wycofał. Dalsze miejsca to szalone zdjęcia Maćka, na których często znajdywała się Mishon.W 2019 roku wiele działo się także w życiu Tomasza "Gimpera" Działowego, który wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami". Program, w którym twórca zaszedł aż do finału, pod względem liczby polubień królował przez ostatnie miesiące na profilu Gimpera.Co u aktualnego TOP1 polskiego YouTube, czyli Blowka? Na profilu YouTubera zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim zdjęcia wykonane pod tablicami z ciekawymi nazwami miejscowości, a także fotografie przedstawiające jego metamorfozy.W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Rojsona, który ze względu na kradzież poprzedniego konta, został w marcu zmuszony do założenia nowego. Mimo stosunkowo niewielkiej (w porównaniu do poprzedniego konta) liczby obserwujących, twórca przez kilka miesięcy dodał ponad 300 postów, które razem zebrały 2 miliony polubień. Oto one! 

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZESZŁOROCZNEGO ZESTAWIENIA BEST NINE POLSKICH YOUTUBERÓW!


Dla Stuu obecny rok minął pod znakiem rozpoczęcia nowego projektu - Team'u X. W drugiej połowie roku przedstawił natomiast swoją dziewczynę i to właśnie zdjęcia z jego wybranką cieszyły się największą popularnością na Instagramie. Na jednej z fotografii znajdziemy natomiast cały aktualny Team X, a na dwóch kolejnych przebojową uczestniczkę projektu - Lexy.2019 rok dla Isamu był niezwykle ważnym czasem, podczas którego twórca znacznie zmienił swoje życie. YouTuber zawalczył w dwóch walkach na FAME MMA - przeciwko Żiżejowi oraz Rafonixowi. Oba pojedynki okazały się dla niego wygrane. W 9 najlepszych zdjęciach na profilu twórcy, aż 5 dotyczy tego wydarzenia.Ostatnie 12 miesięcy dla ekipy Abstrachuje oznaczało nie tylko rozpoczęcie nowych projektów dotyczących kolejnych kanałów, ale także kontynuację nagrań na główny kanał. To właśnie zdjęcia z planów cieszyły się na instagramie Abstra największą popularnością. Trzeba przyznać, część z nich wygląda naprawdę zabawnie! 

A jak wygląda wasze "Instagram best nine 2019"? Dajcie znać w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.