Instagram pozwoli bardziej zapanować nad swoją prywatnością

Instagram pozwoli bardziej zapanować nad swoją prywatnością

Już niedługo pojawi się bardzo przydatna funkcja na Instagramie, która powinna być obecna na wszystkich portalach społecznościowych. 


Dzięki tej funkcji będziecie mogli ściągnąć wszystkie swoje kolorowe, bezfiltrowe, krajobrazowe i jedzeniowe zdjęcia. Oprócz tego będzie można pobrać filmy oraz wiadomości, jakie wysłaliśmy poprzez Instagrama.Korporacja należąca do Facebooka ogłosiła, że już 25 maja tego roku zostanie wprowadzona opcja całkowitego ściągnięcia wszystkich danych osobistych, które udostępniliśmy podczas naszej przygody na Instagramie.

Nie do końca jasne pozostaje to, czy zdjęcia będzie można pobierać w jakości takiej, w jakiej zostały udostępnione, czy będą może skompresowane. Jednak bez względu na to jest to pozytywna wiadomość dla użytkowników Instagrama, którzy dzięki tej funkcji będą mieli większą kontrolę nad swoimi danymi.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.