InPost ma już 10 000 Paczkomatów!

InPost ma już 10 000 Paczkomatów!

Paczkomaty InPost są już naprawdę wszędzie! Kilka dni temu lider sektora logistycznego w Polsce postawił swój dziesięciotysięczny Paczkomat. Z tej okazji, marka postanowiła wskazać influencerów, którzy na swoich mediach społecznościowych przeprowadzili konkursy. Twórcy wskazali także Domy Dziecka, do których trafi prezent od firmy. Z pewnością wywoła on uśmiech na twarzach wielu z nich!


Na mapie Polski jest już 10 tysięcy miejsc, w których znajdują się Paczkomaty. Oznacza to, że coraz więcej osób ma dostęp do odbioru i nadawania przesyłek w niezwykle łatwy i przede wszystkim szybki sposób. Dziesięciotysięczny Paczkomat marki, która rozwija się w błyskawicznym wręcz tempie, pojawił się we Wrocławiu. Data jego postawienia przypadła na czas tegorocznych Mikołajek. Nieprzypadkowo więc, InPost postanowił przeprowadzić świąteczną akcję celebrującą 10-tysięczny Paczkomat, w którą zaangażował polskich influencerów.

Twórcy pojęli się wraz z marką ciekawej inicjatywy. Każdy z nich wyznaczył po jednym Domu Dziecka, któremu marka InPost przekaże Xbox Series X wraz z Just Dance. Gra z pewnością umili wolny czas i sprawi uśmiech na twarzach dzieci! Na swoich Instagramach influencerzy przeprowadzili natomiast konkursy, w których zaangażowali swoich odbiorców do kreatywności. Zwycięzcy otrzymają spersonalizowany prezent związany z działalnością twórcy!

W akcji wziął udział między innymi jeden z członków Ekipy Friza - Poczciwy Krzychu, którego sam pseudonim zobowiązuje do szlachetnych czynów! YouTuber wyznaczył Dom Dziecka w Bochni jako miejsce, które otrzyma prezent od InPost, natomiast sam przeprowadził konkurs na paczkę z upominkami. Sprawdźcie sami!

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Chwastek (@poczciwykrzychu)


Podobne wyzwanie przeprowadziła muzycznie uzdolniona Magda Bereda, która zadecydowała, że nowy Xbox trafi do Domu Dziecka w Ksawerowie. Dla widzów przygotowała natomiast konkurs na nazwanie paczki. W świątecznym pudełku, które za pomocą Paczkomatu InPost trafi do zwycięzcy, znalazł się jej pamiętnik oraz płyta z autografem. To na pewno nie lada gratka dla fanów twórczości Magdy.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez magdabereda ♪ (@magdabereda)


"Przebrany za pomocnika św. Mikołaja Gimper" - brzmi jak idealna dla społeczności "Sympatyków Łysego" okazja na tworzenie kolejnych zabawnych memów z ich ulubionym YouTuberem. Tym razem to nie żart, bo właśnie w takim przebraniu twórca postanowił rozdać paczki z prezentami, które trafią do wszystkich bezpiecznie i na czas. Jedną z nich z pewnością będzie Xbox, którego otrzyma Dom Dziecka w Rakowie, a drugą prezent z upominkiem dla widza, który w najciekawszy sposób nazwie pomocnika Mikołaja.

 
W inicjatywie marki InPost wzięli udział także Bracia, Ania Bardowska, Kaja Soboń, Ania Wendzikowska, Oliwia Szymańska, Paula Jagodzińska Agata Es, która osobiście odwiedziła dziesięciotysięczny Paczkomat we Wrocławiu. Trzeba przyznać, robi wrażenie! Wspomniany Paczkomat jest bowiem jednym z największych tego typu obiektów w kraju - ma długość 10 metrów i aż 199 skrytek, które z niecierpliwością czekają na Wasze świąteczne paczki.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agol (@es.agata)


Trzeba przyznać, że dobroczynna inicjatywa marki świętującej tak wielkie wydarzenie i influencerów, którzy zaangażowali się w jej promocję, to na pewno rzecz godna pochwały. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, ale i w tym wyjątkowym pod wieloma względami roku, ważne jest aby sprawiać radość innym. Dzięki Paczkomatom InPost, w tym roku uśmiech z pewnością zagości na twarzach podopiecznych z Domów Dziecka, a także u widzów YouTuberów, do których już wkrótce trafią spersonalizowane upominki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.