Kolejna inicjatywa Futbolove - "Podziękujmy Reprezentacji - RAZEM!"

Kolejna inicjatywa Futbolove - "Podziękujmy Reprezentacji - RAZEM!"

Wszyscy oglądaliśmy EURO 2016 z zapartym tchem. Były chwile wzruszenia i ekscytacji. Mecz Polska - Portugalia rozpoczął się pięknie, wspaniałą bramką Lewandowskiego, zdobytą po zaledwie 101 sekundach, dzięki czemu Robert stał się jednym z najszybciej strzelających graczy na mistrzostwach. Ten pojedynek dostarczał nam emocji przez cały czas podstawowy, dogrywkę oraz rzuty karne. Jednak karne to losowanie, które w ostatnim naszym spotkaniu było przeciwko nam.


Mimo wszystko jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałą drużynę. Pierwszy raz od wielu lat mieliśmy ogromną nadzieję i nie tylko bo również realne szanse na finał. Nikt nie ma żalu o to, że odpadliśmy w ĆWIERĆFINAŁACH, to ogromny sukces naszej reprezentacji, bo nie skończyło się na "obyśmy wyszli z grupy" tylko na "kurde wspaniale grali, mało brakowało, a mógł być finał".


W niedziele 10 lipca odbędzie się wielki finałowy mecz EURO 2016 i mimo, że nasza drużyna nie bierze w nim udziału, większość z nas będzie oglądać, żeby dowiedzieć się kto zostanie nowym mistrzem Europy. Z tej okazji Dominik z kanału Futbolove wpadł na pewien pomysł. Razem ze swoimi widzami chce stworzyć jedną wielką kompilacje z podziękowaniami dla naszych piłkarzy. Za to jak dobrze sobie poradzili, żeby pokazać im jak bardzo jesteśmy z nich dumni i wierzymy, że za 2 lata na mistrzostwach świata w Rosji finał będzie nasz.


Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza taka inicjatywa Dominika. Robił on już taki materiał na urodziny dla Roberta Lewandowskiego:
>Wtedy udało się osiągnąć cel, bo życzenia obejrzał sam Robert! Oto dowód:

udalo sie

Jak wziąć udział w nowej akcji Dominika?


Każdy może nagrać swój własny film z podziękowaniami. Nie ma żadnych narzuconych schematów, można mówić co przyjdzie do głowy, przelać na film wszystkie swoje uczucia związane ze wspaniałą grą naszej reprezentacji. Następnie trzeba taki film wrzucić na swój prywatny kanał Youtube jako niepubliczny. Na samym końcu wysyłamy link do filmu na maila: [email protected] Dominik zapewnia nas, że ten film na pewno zobaczy kilku naszych zawodników, a może nawet wszyscy.


Swoje materiały wysyłajcie do niego maksymalnie do niedzieli, aby w poniedziałek wielkie podziękowania mogły trafić na YouTube.
Jak wam się podoba taka inicjatywa? Uważacie, że to dobry pomysł? Czy weźmiecie udział w akcji Futbolove? Piszcie w komentarzach.


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.