Zobaczcie jak nowy challenge podbił internet

Zobaczcie jak nowy challenge podbił internet

Po ostatnim challenge'u, które obiegł cały internet minęło sporo czasu, a wyzwania w sieci ucichły. Sytuacja ta uległa zmianie dopiero na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni, kiedy to rozpoczął się nowy trend o nazwie In My Feelings. Do akcji zaangażowało się nawet kilku znanych celebrytów, jak na przykład Will Smith.


Podobnie jak w przypadku większości internetowych wyzwań, tu także zaczęło się stosunkowo niewinnie. Znany komik Shoker prowadzący program The Shiggy Show podzielił się na swoim Instagramie nagraniem, w którym tańczy do utowru "In my feelings" autorstwa Drake'a. Jego samodzielnie wykonany układ, opierał się ściśle na tekście piosenki - dla przykładu, podczas słów "Kiki, czy mnie kochasz?" mężczyzna wykonał  gest serca rękami. Nagranie w dość szybkim tempie obiegło internet, a w przeciągu kilku tygodni na wyżej wspomnianej platformie zostało opublikowanych ponad 200 000 postów z hashtagiem #InMyFeelingsChallenge.#Mood : KEKE Do You Love Me ? ??? @champagnepapi #DoTheShiggy #InMyFeelings


Post udostępniony przez Shoker? (@theshiggyshow)


In My Feelings, w przeciwieństwie do Manekin Challenge wymaga nieco więcej zaangażowania i ruchu. Podstawowa wersja wyzwania polegała na  idealnym odwzorowaniu układu Shokera do piosenki "In my feelings", jednakże z czasem ludzie zaczęli wymyślać własne ruchy. Początkowo również sceneria grała ważną rolę, bowiem taniec trzeba było wykonać na jakieś ulicy, a samochody również były "mile widziane". Jednakże ze względów bezpieczeństwa postanowiono ominąć tą zasadę wyzwania. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy w akcje zaangażowało się wielu celebrytów, między innymi sam wykonawca utworu Drake, Will Smith, Sterling K. Brown czy choćby Eh Bee Family.

Mimo że w Polsce challenge ten nie uzyskał tak wielkiego pogłosu jak za granicą, to pod hastagiem #InMyFeelingsChallenge można znaleźć trochę nagrań użytkowników z naszego kraju. Jednak na tą chwilę polecamy zapoznać się z poniższą kompilacją, a może i w przyszłości samemu podjąć się temu wyzwaniu.Jakby szału na punkcie nowego wyzwania było mało, popularne gesty znalazły swoje odzwierciedlenie nawet w grze jaką jest Fortnite!


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.