Imponujący wynik sprzedaży Call of Duty: WWII!

Imponujący wynik sprzedaży Call of Duty: WWII!

Emocje po premierze Call Of Duty: WWII już powoli opadają, jednak nie dla Activision. W trzy dni po premierze najnowsze Call Of Duty osiągnęło zawrotne wyniki sprzedaży.


Activision pochwaliło się, że Call Of Duty: WWII zarobiło zawrotne pół miliarda dolarów w 3 dni. Jest to rewelacyjny wynik stawiający Call of Duty z powrotem na piedestał. Fani od wielu lat narzekali na kolejne odsłony serii i domagali się powrotu do korzeni - czyli czasów II Wojny Światowej. Dostali to, czego chcieli, a producentowi gry w zupełności się to opłaciło.Wyniki sprzedaży świadczą o tym, że warto było wsłuchać się w głos graczy, gdyż wynik sprzedaży jest dwukrotnie lepszy niż ten osiągnięty przez Infinite Warfare (poprzednią część serii) w tym samym czasie. Co ciekawe, WWII nie pobiło jednak swojego wcześniejszego poprzednika, bo rekord wciąż należy do Black Ops III, które w pierwszy weekend zarobiło ponad 550 milionów dolarów.

Dla tych, których ominęły informacje o grze, zostawiamy playthrough - SargeThePlayer oraz ROJA. Serdecznie polecamy obie rozgrywki tych Panów!