Już dziś początek serii finałowej turnieju League of Legends na IEM 2017. Zobacz kto i kiedy gra!

Już dziś początek serii finałowej turnieju League of Legends na IEM 2017. Zobacz kto i kiedy gra!

Intel Extreme Masters już piąty rok z rzędu odbywa się w Katowickim spodku. Wydarzenie to co roku wyciąga mnóstwo graczy z przed monitorów by na żywo mogli obejrzeć rozgrywki swoich ulubionych drużyn w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive i StarCraft II. Po raz pierwszy event ten rozciągnięty jest na okres dwóch tygodni by wszystko szło jeszcze sprawniej niż poprzednio. Już dziś można oglądać dwa ćwierćfinały trwającego od kilku dni turnieju League of Legends!


Zrzut ekranu 2017-02-25 o 14.43.48

Spośród ośmiu drużyn, które wzięły udział w turnieju, na ten moment, dwie z nich: Rox Tigers i Flash Wolves zakwalifikowały się do jutrzejszych półfinałów, natomiast ekipy Kongdoo Monster i M19 pożegnały się z turniejem. O tym kto stanie na drodze do zwycięstwa dwóch zakwalifikowanych już do półfinału drużyn, zadecydują dzisiejsze dwa mecze, z których jeden między H2K-Gaming i Hong Kong Esports trwa w momencie pisania tego wpisu. Jak na razie w pierwszej rozgrywce prowadzi brytyjskie H2K. Jeżeli chcecie zobaczyć przebieg spotkania możecie udać się na trwający teraz livestream klikając tutaj.

lol_iem

Już o godzinie 17:30 odbędzie się drugi z dzisiejszych meczów między niemieckim Unicorns of Love i hiszpańskim G2 Esports, po którego zakończeniu jasnym będzie, kto walczyć będzie o finał, w którym nagroda dla wygranej drużyny to aż 150 000$!

Jutrzejsze spotkania odbędą się w następujących godzinach. O 12:30 i 16:00 rozpoczną się półfinały. Na 19:40 zaplanowany jest natomiast finał turnieju.

lol_iem2

A czy wy oglądacie transmisje z turnieju League of Legends na IEM 2017? A może w tym celu jesteście w Katowickim Spodku? Dzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach i napiszcie, której drużynie kibicujecie!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl