Wielki finał IEM Katowice 2017! Czy będziemy świadkami niespodzianki?

Wielki finał IEM Katowice 2017! Czy będziemy świadkami niespodzianki?

Piąty dzień zmagań turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2017 właśnie trwa. W wielkim finale turnieju Counter Strike'a bój o zwycięstwo już trwa.


Duńska drużyna Astralis czy złożona z graczy z pięcioma różnymi narodowościami ekipa Faze Clan. Kto wygra wielki finał IEM Katowice 2017 i zgarnie 100 tysięcy dolarów? Póki co bez niespodzianek, po dwóch mapach obie drużyny wygrały tę wytypowaną przez siebie. W meczu nie brakuje cudownych akcji, clutchy czy emocjonujących i zapierających wdech w piersiach pojedynkach 1 vs. 1.

1488740303.2043 Wszystkie zdjęcia w tekście pochodzą z portalu hltv.org. Link - http://bit.ly/2n2YLjm


Obsadzająca obecnie pierwsze miejsce w rankingu hltv.org drużyna z Danii zdaje się być wyraźnym faworytem tego spotkania. Mimo porażki na pierwszej mapie (Cache), która była wyborem ekipy Faze, Duńczycy rozprawili się z przeciwnikami na drugiej mapie. Obecnie gracze rozpoczęli już zmagania na trzeciej mapie, którą jest Nuke. Bardzo prawdopodobne, że będzie to najważniejsza rozrywka w tym finale. Przypominamy, finał IEM rozgrywany jest w systemie BO5 (Do 3 wygranych map).Zdjęcia wykorzystane w artykule - bit.ly/2n2YLjm


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.