iDubbbz vs. Tana Mongeau - YouTuberka

iDubbbz vs. Tana Mongeau - YouTuberka "straciła" najwięcej widzów w historii portalu

iDubBbz to zagraniczny twórca znany głównie ze swojego specyficznego poczucia humoru. Najpopularniejszą serią na jego kanale jest "Content Cop", w której ocenia on innych YouTuberów, którzy nagrywają - w jego ocenie - kontrowersyjne lub nierzetelne filmy. Na gwiazdę swojego najnowszego odcinka z tej serii, iDubbbz wybrał 18-letnią Tane Mongeau, która kilka miesięcy temu skrytykowała jego zachowanie. Aż trudno pomyśleć, że ich konflikt zrodził się z kilku tweetów.


Kim właściwie jest Tana Mongeau? Dziewczyna prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie wrzuca głównie nagrania opowiadające o dziwnych rzeczach, które przytrafiają się jej w życiu. Oprócz tego niedawno pojechała ona w trasę, aby spotkać się ze swoimi obserwatorami i jak się okazało - nie tylko z nimi.

Jeśli nie wiecie o co dokładnie chodzi iDubbbzowi, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Wszystko zaczęło się już w ubiegłym roku, kiedy Tana dodała na swojego Twittera kilka postów, w których wyraziła swoją opinie na temat Ian'a. Fani prosili ją, aby usunęła swoją wiadomość ze względu na "zabij się", które skierowała w stronę YouTubera, jednak ostatecznie wpisy pozostały na profilu dziewczyny.

Zrzut ekranu 2017-02-09 o 19.11.29

iDubbbz nie odpowiadał Tanie aż do teraz, a wszystko przez to, że postanowił on osobiście spotkać się z YouTuberką właśnie podczas jej styczniowej trasy. Dziewczyna nie miała żadnego pojęcia, że osoba, która podeszła do niej podczas spotkania to właśnie twórca, którego kilka miesięcy wcześniej obraziła w internecie. Kolejnym zaskoczeniem dla niej było to, że iDubbbz zamiast typowego zwrotu "Say cheese!", użył "Say nigger!". Tutaj potrzebne jest kolejne wytłumaczenie sytuacji, ponieważ nie użył on tego zwrotu bez przyczyny. Tana wiele razy używała "słowa na literę N" na swoich social mediach, później tłumacząc, że nie zdawała sobie sprawy z jego znaczenia. Dla Iana był to szczyt hipokryzji i właśnie to skłoniło go do przyjazdu aż do San Francisco.

Relacja z tego wyjazdu pojawiła się w ostatnim "Content Cop'ie" u iDubbbza, jednak spotkanie i całe zdarzenie nie zakończyło sprawy. Po przyjeździe z trasy Tana nagrała film, w którym opowiedziała co stało się podczas eventu z jej perspektywy, która według Ian'a zupełnie różni się od rzeczywistości. Jeśli chciecie sami zobaczyć co YouTuberzy mają do powiedzenia, to odsyłamy Was do ich filmów:Sytuacja odbiła się również na kanale Tany podczas wtorkowej usterki YouTube! Znalazła się ona na pierwszym miejscu tego dnia pod względem "straconych" subskrypcji, których było aż 1 616 355 czyli najwięcej w całej historii YouTube. Niektórzy postanowili zabawić się jej kosztem i specjalnie anulowali jej subskrypcje. Podobnie jednak jak w przypadku innych, następnego dnia wszystko wróciło do normy i dziewczyna odzyskała "utraconą" liczbę swoich subskrybentów.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.