YouTuber prowadzi nietypowy challenge - ma nagrać 1000 filmów w miesiąc

YouTuber prowadzi nietypowy challenge - ma nagrać 1000 filmów w miesiąc

Świąteczne szaleństwo dopada już chyba każdego i bardzo dobrze, bo chociaż przez krótki czas w roku możemy dzięki temu choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Huntera świąteczne szaleństwo w tym roku dopadło w wyjątkowy sposób.


YouTuber postanowił nagrać nie 10, nie 100, nie 500, ale 1000 vlogmasów do końca grudnia! Brzmi niedorzecznie i trochę taki jest zamiar, gdyż jak Hunter tłumaczy, ten challenge ma na celu wyśmiać osoby, które YouTube zaczynają poważnie traktować dopiero w grudniu, kiedy wartość reklam jest najwyższa.

Adam wyliczył, że dziennie musi opublikować około 33 filmów i będzie to robił prosto z telefonu. Już dziś na jego kanale jest ponad 100 najczęściej 1-minutowych vlogmasów, które są o wszystkim i o niczym.Adam traktuje swój challenge także trochę jak eksperyment. Chce on bowiem zobaczyć, jakie skutki będzie miało wrzucenie 1000 filmów, które mają duży watchtime, czyli to, jak długo każda osoba ogląda dany odcinek.

Challenge trwa w najlepsze i Hunter udostępnia cały czas nowe odcinki. Nie wszystkim się to jednak spodobało, gdyż od momentu rozpoczęcia wyzwania stracił już prawie 5 tysięcy subskrybentów.Jesteśmy ciekawi, jakie skutki w szerszej perspektywie czasu będzie miało wyzwanie Huntera i czy twórca bardziej na nim zyska czy też straci.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.