Huawei w świetnym stylu strollował Apple'a

Huawei w świetnym stylu strollował Apple'a

Już niejednokrotnie mogliśmy obserwować jak jedna marka, w często wyśmiewający sposób, "zaczepia" tą drugą. Tym razem zrobił to Huawei i cóż tu mówić - wyszło mu to świetnie.


Niedawno odbyła się coroczna konferencja Apple, na której firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty. Pojawiło się na niej kilka świeżych iPhone'ów posiadających niestety niezbyt "duże" baterie. Wersja XS posiada akumulator o pojemności zaledwie 2716 mAh - ten właśnie fakt postanowił wykorzystać Huawei.

W Singapurze zaraz po premierze nowych sprzętów zaczęły ustawiać się długie kolejki osób czekających na ich odbiór. Ludzie pracujący dla Huawei podchodzili do konsumentów i rozdawali im... powerbanki o pojemności 10 000 mAh. Najciekawsze jest jednak napis, jaki  co znajdował się na opakowaniu urządzenia.
W środku jest powerbank. Będziesz go potrzebować. Z poważaniem, Huawei.

Huawei postanowiło w osobliwy sposób zażartować z Apple


Trzeba przyznać, że żart w pełni trafiony. Wiadomo oczywiście, że Apple jest autorem bardzo dobrze zoptymalizowanego oprogramowania, co przekłada się na to, że mała pojemność baterii nie jest aż tak tragicznie odczuwana. Tak czy siak - brawa dla Huawei za udany pstryczek w nos gigantowi z Cupertino.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.