Huawei rozdaje tablety do telefonów!

Huawei rozdaje tablety do telefonów!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Huawei wyprzedził Apple w rankingach sprzedaży, natomiast dzisiaj chiński producent może pochwalić się świetną promocją związaną ze swoimi telefonami.


Jeśli myślicie nad kupnem Huawei P20 Pro lub Lite, to teraz jest ku temu świetna okazja. Producent przygotował specjalną ofertę dedykowaną dla dzieci i rodziców na start sezonu "back to school". W jej ramach przy zakupie modelu Pro lub Lite producent dorzuci tablet za symboliczną złotówkę.Kupując smartfon Huawei P20 Pro, klient otrzyma 10-calowy tablet Huawei MediaPad T3 10 WiFi, a wybierając P20 lite – 7-calowy Huawei MediaPad T3 7 WiFi. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, bo z modelem Pro dostajemy tablet, który jest warty około 500 złotych, a z modelem Lite tablet o wartości 300 złotych.

Jest to o tyle dobra oferta, że producent nie narzuca większej ceny telefonu ze względu na dodatek, tak jak często ma to miejsce w przypadku innych firm. Promocja właśnie wystartowała i potrwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.