Huawei droższy niż iPhone X! Oto cena Huawei Mate 10 Porsche Design

Huawei droższy niż iPhone X! Oto cena Huawei Mate 10 Porsche Design

Na polski rynek wchodzi ekskluzywna wersja Huawei Mate 10 Pro w wersji Porsche Design. Chociaż firma kojarzy się raczej z rozsądnymi cenami sprzętów, to jednak specjalny design od Porshe robi swoje. Cena zwala z nóg! 


Za nowy telefon Huawei Mate 10 Porsche Design można już kupić samochód, chociaż w dalszym ciągu nie będzie to auto niemieckiej marki. Dlatego jeśli chcemy mieć jakiekolwiek Porsche, a nie stać nas na samochód tej marki, to przynajmniej możemy kupić sobie telefon sygnowany niemieckim przedsiębiorstwem. Cena na polskim rynku tego telefonu wynosi 5699 złotych! Co dostaniemy za tę kwotę?

Huawei Mate 10 Porsche Design na pokładzie ma procesor Kirin 970 i 6 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci wewnętrznej. Jest zasilany baterią 4000 mAh, która ma zapewnić dwa dni pracy. Ekran smartfona ma 6 cali FullView o proporcjach 18:9 i oferuje wsparcie technologii HDR10. Aparat w telefonie powstał we współpracy z firmą Leica. Aparat główny jest podwójny i łączy w sobie 12-megapikselową matrycę RGB i 20-megapikselową matrycę monochromatyczną.Co szczególnego jest w wyglądzie smartfona od Huawei i Porsche? Przód oraz tył urządzenia są wykonane z solidnego szkła w kolorze Diamond Black. Interfejs smartfona również był opracowywany z designerami Porsche. W zestawie znajduje się skórzane etui i zestaw słuchawkowy.

Dyrektor generalny Huawei Richard Yu tak wypowiada się o współpracy z Porsche Design:
Nasze partnerstwo z Porsche Design odzwierciedla filozofię Huawei, zgodnie z którą doskonały design urządzeń jest tak samo ważny jak najwyższa wydajność i doskonałe parametry techniczne. Huawei Mate 10 Porsche Design to jeden z najlepszych smartfonów w historii naszej marki. Jest to inteligentna maszyna, zapewniająca najwyższy komfort korzystania, a przy tym jest wyjątkowo piękna.

Telefon sygnowany Porsche Design jest wyjątkowo drogi. Czy jest wyjątkowy w ogóle? To musiałyby potwierdzić testy i recenzje albo Lord Kruszwil, który przecież lubuje się w luksusowych sprzętach i jest prawdopodobnie najodpowiedniejszą osobą do zrecenzowania tego telefonu.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.