Zdjęcia do 6 sezonu House of Cards oficjalnie wznowione!

Zdjęcia do 6 sezonu House of Cards oficjalnie wznowione!

Po ostatnich skandalach związanych z Kevinem Spacey'em, o których pisaliśmy tutaj, przyszłość serialu House of Cards była niewiadoma. Produkcja 6 sezonu była zawieszona na czas nieokreślony. Wiemy już, kiedy ponownie ruszą zdjęcia do finałowego sezonu popularnego serialu!


Netflix oficjalnie ogłosił, że zdjęcia do szóstego sezonu House of Cards rozpoczną się już 8 grudnia. Plotki o tym, że finalna seria miałaby nie dojść do skutku zostały tym samym zdementowane. Jak w takim razie będzie wyglądał ostatni sezon serialu?Tego dokładnie nie wiadomo. Scenarzyści nie ujawnili, jak mają zamiar rozwiązać kwestię braku Franka Underwooda, granego przez Kevina Spacey'a. Być może po prostu go uśmiercą, co wydaje się naturalnym rozwiązaniem. Szósty sezon wtedy być może skupiłby się na żonie Franka - Claire Underwood.

To, czy produkcja ostatniego sezonu bez Kevina Spacey'a jest dobrym pomysłem to kwestia dyskusyjna, jednak nie mamy na to wpływu. Przez wszystkie zawirowania wokół serialu House of Cards staje się jednym z popularniejszych i ikonicznych seriali w historii.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.