#Hot16Challenge2 zdominowało kartę

#Hot16Challenge2 zdominowało kartę "Na Czasie"!

Trwające właśnie #Hot16Challenege2 to bez wątpienia największa od dawna inicjatywa na polskiej scenie YouTube. Każdego dnia na platformie pojawiają się podejścia kolejnych nominowanych, a zainteresowanie całą akcją, już teraz zdaje się znacznie przewyższać jej pierwszą edycję sprzed pięciu lat.


Tegoroczne #Hot16Challenge2 idealnie zweryfikowało to, jak na przestrzeni ostatnich kilku lat rozwinęła się polska rapscena. Zwrotka każdego uczestnika akcji nie jest już tylko luźnym wzięciem udziału w wyzwaniu, a wielkim internetowym wydarzeniem, które z zainteresowaniem śledzą setki tysięcy ludzi. Siła z jaką wyzwanie wstrząsnęło polskim internetem jest bardzo widoczna choćby na przykładzie samego YouTube, gdzie 22 ze wszystkich 50 pozycji karty "Na Czasie", to podejścia do challenge'u poszczególnych raperów. Jest to pierwsza taka sytuacja w historii polskiego YouTube, w której pierwsze 12 miejsc w "Na Czasie", to filmy dotyczące jednego i tego samego tematu.Wydarzenie będzie tylko przybierać na sile, a biorąc pod uwagę to, jak wielu znanych artystów nie opublikowało jeszcze własnej zwrotki, można spodziewać się jeszcze większej dominacji popularnej karty. Każdy opublikowany film spod #Hot16Challenge to kolejne kilka nominacji, a patrząc na to, jak przez ostatnie kilka lat wzrosło zainteresowanie polskim rapem, może to zaowocować największym tego typu wydarzeniem w historii polskiego internetu. Im większe zainteresowanie cała akcją, tym lepiej, bowiem powiązana jest z nią zbiórka, do której wsparcia serdecznie zachęcamy! 
avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.