Kolejni polscy YouTuberzy podejmują się  #Hot16Challenge oraz #Brzydka16Challenge

Kolejni polscy YouTuberzy podejmują się #Hot16Challenge oraz #Brzydka16Challenge

Rozpoczęta przez rapera Solara inicjatywa #hot16challenge2 bije rekordy popularności na wszystkich mediach społecznościowych. W akcję oprócz raperów zaangażowali się już aktorzy, gwiazdy show-biznesu, politycy czy YouTuberzy. To właśnie najciekawsze "szesnastki" tych ostatnich przedstawimy wam w tym wpisie! Jesteście ciekawi co nagrali polscy twórcy?


Od startu drugiej edycji Hot16Challenge minęły już ponad dwa tygodnie, a w akcję zaangażowały się dziesiątki znanych osobistości. Przez ten czas zebrano wspólnie ponad 2 miliony złotych na specjalnie stworzonej zbiórce, która przyświeca całej inicjatywie. Zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz służby zdrowia w walce z nowym koronawirusem.

Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu tegorocznej akcji, dołączyły do niej osoby, które niekoniecznie związane były ze środowiskiem rapowym. Z tego powodu, Krzysztof Gonciarz postanowił stworzyć osobną nitkę challenge'u pod nazwą #Brzydka16Challenge - cel akcji jednak nie uległ żadnej zmianie.Po dwóch tygodniach od początku akcji, otrzymaliśmy już naprawdę wiele zwrotek twórców YouTube, z których znaczna część zasługuje na szczególną uwagę i śmiało możemy powiedzieć, że wyszły niemal bezbłędnie.

Bardzo ciekawą formą realizacji wyzwania popisali się WIP BROSI, którzy ukazali rap w wykonaniu Harrego Pottera czy Pablo Escobara. Jest to na pewno jedna z najbardziej kreatywnych "szestnastek" polskich YouTuberówUwagę warto zwrócić także na zwrotkę Gimpera, który wcześniej nagrał "brzydką szesnastkę", a kilka dni później podzielił się pełnym utworem w ramach nitki rozpoczętej przez Solara. YouTuber zarapował w swoim starym stylu, proponując ciekawe odwołania zarówno do jego starej twórczości, aktualnych wydarzeń jak i tekstów znanych raperów.Na pewno jedną z najmniej spodziewanych szesnastek była piosenka któregoś z topowych polskich YouTuberów. Na nominację Yacha odpowiedział jednak reZigiusz tworząc przy tym naprawdę ciekawy utwór i nominując m.in. Rafała Sonika czy... Blowa!Oto lista twórców, którzy nagrali już #Hot16Challenge bądź #Brzydka16Challenge!

#Hot16Challenge2: Klocuch, Radek Kotarski, Karol Paciorek, MURCIX, Szparagi, BOXDEL, WuWunio, Rafonix, Patecki, Cyber Marian, Kamerzysta, Friz, Gargamel, BezPlanu, WIP BROS, Magda Bereda, Krzysztof Gonciarz, Yachu, Gimper, Fanggotten, Medusa, Emce, Mamiko, Globstory, Przez Świat na Fazie, Poczciwy Krzychu, Mixer, Mini Majk, Ajgor Ignacy, TVGRY, Karolek, Chwytak, Człowiek Warga, Xayoo, Graf, Hi_5, Abstrachuje, Wersow,

#Brzydka16Challenge: JDabrowsky, Dis, reZigiusz, PLKD, WIP BROS, JACOB, Krzysztof Gonciarz, Gimper, DYCHA, Thorek, Manoyek, Sitr0x, Nitro, Da Mian, Junajted, Dominik Łupicki, Zebo, Requer, Nexe, Awięc, Farell, Yoshi, Człowiek Warga, VanDal, Maksymalnie, Alvin, Lachu, Danny Ferreri, Mortal, Jawor, Konopskyy, Weza, DeeJayPallaside

Każdy z YouTuberów do wyzwania nominował kolejnych twórców, zatem lista z każdą godziną staje się coraz większa. Koniecznie obserwujcie kanały swoich ulubionych YouTuberów, aby nie przegapić ich "szesnastek". Która z nich podobała wam się do tej pory najbardziej?
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.