Kolejny niebezpieczny challenge zdobywa na popularności

Kolejny niebezpieczny challenge zdobywa na popularności

Internet to zbiorowisko różnych ludzi - także tych, którzy dla zdobycia popularności są w stanie zrobić praktycznie wszystko. W ostatnich dniach głośno jest w sieci o nowym wyzwaniu, które jest jednym z najmniej odpowiedzialnych w historii. 


Chodzi o tzw. Hot Water Challenge i chyba już sama nazwa doskonale wyjaśnia na czym ono polega. Celem wyzwania jest wylanie na siebie czy znajomego... wrzątku. Można by pomyśleć, że raczej nikt o zdrowych zmysłach nie podjąłby się czegoś tak groźnego - a jednak. W sieci aż roi się od filmików, gdzie osoby gotują wodę i kierują ją bezpośrednio na ciało. Poniżej znajdziecie materiał zawierający kompilację tego typu klipów.Specjalny odcinek o tytułowym wyzwaniu nagrał także Krzysztof Woźniak z kanału wideoprezentacje, który ostrzega w nim o konsekwencjach takich zabaw. Warto przesłuchać klip, jeśli rozważacie wzięcie udziału w popularnym challenge'u.Osoby, które postanowimy zyskać na popularności polewając się wrzątkiem zapewne po uczynieniu tego zrozumiały jaką nierozsądną decyzję podjęły. Takie czynności mogą doprowadzić do poważnych poparzeń, a nawet śmierci.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.