Drużyna TaZa i NEO z pierwszym zwycięstwem nad znanym zespołem

Drużyna TaZa i NEO z pierwszym zwycięstwem nad znanym zespołem

Drużyna HONORIS - założona przez TaZa i NEO - odniosła swoje pierwsze zwycięstwo. Polacy pokonali drużynę Complexity w ramach turnieju Home Sweet Home Cup. 


O powstaniu zespołu HONORIS informowaliśmy Was już w połowie maja. Znani na esportowej scenie Filip "NEO" Kubski oraz Wiktor "TaZ" Wojtas postanowili spróbować swoich sił w czymś zupełnie autorskim. Odbyty właśnie mecz pokazuje, że było warto! Jest to widoczne przełamanie po ostatniej serii porażek.Przeciwnikiem Polaków byli zawodnicy z dosyć popularnego i doświadczonego teamu Complexity. HONORIS niemalże przez całe spotkanie utrzymywało przewagę - z kilkoma drobnymi wyjątkami. Mecz zakończył się wynikiem 16:6 na mapie de_mirage.

Miejmy nadzieję, że forma graczy nie będzie spadać. Od 13:50 trwa bowiem kolejna potyczka - HONORIS walczy z Budapest Five. W momencie pisania artykułu polska drużyna na razie niestety przegrywa.

 

Co sądzicie o drużynie TaZa i NEO? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.