Homunculus otwarty?!

Homunculus otwarty?!

Homunculus to jedna z największych zagadek internetu tego roku. Wiele osób do dziś sprzecza się czy stworzenie małego człowieka za pomocą ludzkiego nasienia i jajka jest możliwe. Dziś Boxdel po kilku miesiącach eksperymentowania postanowił rozwiać wszelkie plotki dotyczące tej legendy na dobre. Zobaczcie czy mit okazał się prawdą!


Osoby, które nie wiedzą czym tak naprawdę jest internetowy homunculus zapraszamy na film pewnego Rosjanina z kanału "Как Сделать ...". To właśnie jego osoba narobiła dużo szumu w internecie i wykonany przez niego eksperyment rozpoczął falę domniemywań, czy aby to nie jest zwykłe kłamstwo. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda naprawdę bardzo realistycznie i nawet pojawił się u nas artykuł na ten temat, który znajdziecie (tutaj)

boxdel_homunculus Naciśnij na zdjęcie, aby przejść do artykułuFilm długo leżał w głębinach internetu i dopiero po kilku miesiącach dowiedzieliśmy się o nim w Polsce. Boxdel jak zwykle szybko zareagował i zapowiedział, że spróbuje na własną rękę stworzyć homunculusa, nagrał nawet specjalne wideo z doświadczeniem. Niestety jest już nieaktualne, ponieważ odbyło się w jego starym mieszkaniu. Bardzo ciężko przenieść obiekt badań w godnych warunkach przez prawie 400 kilometrów do innego miasta. Przynajmniej możecie zobaczyć ten film w celu bliższego zapoznania się z tematem:
Na pewno część z Was widziała te powyższe filmy i oczekuje "mięska". To już czas! Oto materiał, dzięki któremu dowiecie się całej prawdy na temat homunculusa. Wielu z Was będzie zaskoczonych, a niektórzy nawet nie drgną. Tak czy siak film jest piekielnie ciekawy i musimy przyznać Boxdelowi, że dotrzymuje danego słowa mimo niedogodnień spowodowanych zmianą miejsca zamieszkania.
Jak sami widzicie eksperyment to jeden wielki "fake", na pewno część z Was już się o tym dowiedziała wcześniej konsultując się z nauczycielem od biologii - jesteśmy ciekawi jego reakcji po pytaniu "Czy możliwa jest krzyżówka człowieka z kurą?!". Z pewnością spora część z Was przekonała się, że nie wszystko w internecie jest prawdą. Michał więcej o tym wydarzeniu mówi w filmie "Kim jest BOXDEL?", czyli 10 faktów o Boxdelu. Tłumaczy powód przeprowadzki oraz zdradza nam kto jest jego współlokatorem - z pewnością znacie tę personę!
Wierzyliście w homunculusa? Czy może myśleliście, że to bujdy? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl