Kryminalne historie AdBustera

Kryminalne historie AdBustera

Każdy zna AdBustera - YouTubera konfrontującego reklamy z rzeczywistością. Kilka dni temu naszym zadaniem było odgadnięcie, które kryminalne historie AdBustera były prawdziwe. Do wyboru mieliśmy trzy odpowiedzi, lecz każda miała w sobie ziarenko prawdy. Historie AdBustera były na tyle zabawne oraz nieprawdopodobne, że musieliśmy się nimi z Wami podzielić. Sprawdźcie sami!


W ubiegły czwartek, kiedy każdy przygotowywał się do snu, aby być wypoczętym w szkole lub pracy, AdBuster postanowił pokrzyżować nasze plany i wieczór zamienił w prawdziwe śledztwo, którego celem było odkrycie prawdziwej przeszłości YouTubera. Wszystkie opcje były równie tajemnicze co nieprawdopodobne, lecz mieliśmy pewność, że tylko jedna jest tą prawdziwą. A historie brzmiały tak:W komentarzach ludzie oszaleli! Zarówno na koncie prywatnym, jak i na fanpagu nie próżnowali z wymyślaniem teorii spiskowych na temat dzieciństwa Marka. Wybraliśmy kilka z nich i zamieściliśmy w tym artykule:
Nr 1 nie odpowiada. Jaki rozrabiaka w wieku młodzieńczym pomógłby coś kraść za 2 zl ? Malo prawdopodobne . Szybciej chciałby piwo albo dyszkę . 2. Historia dość prawdopodobna biorąc pod uwagę głupotę młodzieży . Ale kto i skąd miałby tyle tabletek żeby nałykała się taka liczba osób ? Zreszta mamy informacje ze to leki psychotropowe a nie narkotyki. Slowo leki dowodzi ze byl to lek przeznaczony dla chorych . Wiec co ktos okradl apteke ? Dodatkowo ciężko znaleźć artykuł o takim wydarzeniu w Internecie . Zostala historia nr 3. Moze się wydawać glupia. Bo jaka szkola nie zamalowala by czegos stworzonego przez ucznia ? Jednak napis nie byl obraźliwy tylko śmieszny i inteligentny. Dyrekcja nie musiała interweniować aż tak bardzo . Napis mogl pozostać tam przez dłuższy czas. Zwłaszcza ze potwierdzonej informacji o istnieniu tego napisu do dnia dzisiejszego nie mamy . Szkola nie reagowała na inne wiec czemu miala zareagować na ten ?


Ja akurat obstawiał bym 1 jako prawdziwą bo jeśli był na tyle głupi by coś takiego zakosić ze szkoły to i pewnie cena 2zł by się zgadzała xd, co do 2 hmm mało prawdopodobne jako, że nie było by takiego skandalu :) a 3 mimo iż wygląda na najbardziej realną ciekawostkę z Twojego życia to bardziej wole 1 aby okazała się prawdziwa ( o ile później pokażesz ten mikroskop xd ) . Pozdrawiam !


1 wydaje mi się słaba przez kwotę 2 zeta xD
2 z byt hadkorowa
stawiam na 3 :DJak widzicie zdania są podzielone, ale jak było naprawdę?  Dziś w nocy Marek zdradził nam swoją tajemnicę. Prawdziwą historią okazała się anegdota numer 1! Szczerze mówiąc, ta wydawała się nam najmniej prawdopodobna. Trzeba przyznać, AdBuster wie, jak zachęcić fanów do myślenia. Genialna zabawa, dziękujemy Ci Marku za umilenie nam weekendu! Post, w którym YouTuber przyznał się do jednej z trzech wymienionych wcześniej historii znajdziecie tradycyjnie poniżej.A Wam, jak podobały się historie AdBustera? Przydarzyły Wam się kiedyś podobne perypetie? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl