Historia Bez Cenzury otwiera kanał anglojęzyczny!

Historia Bez Cenzury otwiera kanał anglojęzyczny!

Kanał Historia Bez Cenzury otwiera drugi kanał na YouTube, który poświęcony będzie nie tylko w znacznej części historii powszechnej, ale co za tym idzie, widzom anglojęzycznym z całego świata!


Wojtek Drewniak w filmie poniżej tłumaczy motywację założenia drugiego, anglojęzycznego kanału. Głównym powodem jest chęć dotarcia do większej widowni, która mogłaby poznać historię Polski. Wojtek jednak zdaje sobie sprawę z tego, że by widzowie z całego świata chcieli słuchać o historii Polski, to najpierw muszą być zachęceni materiałami dotyczącymi historii powszechnej. Cały film, w którym Wojtek przedstawia całą sprawę i prosi o wsparcie, zobaczycie poniżej:Nowy kanał anglojęzyczny History Uncensored już teraz może pochwalić się 10 tysiącami subskrypcji oraz pierwszym filmem, który dotyczy Rasputina:Kibicujemy Wojtkowi, gdyż programów tego typu na YouTube nie ma zbyt wielu i wierzymy, że prowadzenie kanału w języku angielskim pozwoli mu jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.