Hi_5 organizuje charytatywny zlot motoryzacyjny

Hi_5 organizuje charytatywny zlot motoryzacyjny

Hi_5 postanowił zorganizować charytatywny zlot motoryzacyjny. Wszystko w ramach wsparcia dla Maćka Kulińskiego - chłopaka, który niedawno przeszedł tragiczny wypadek. Wszystkie dochody z wydarzenia zostaną przeznaczone na jego leczenie.


Już 31 lipca o godzinie 19:00 w Warszawie na parkingu przy ulicy Marywilskiej 44 rozpocznie się wyjątkowy event motoryzacyjny - CAR SHOW Hi_5 - Zlot Motoryzacyjny ''Podaj Rękę Maćkowi''. Jego pomysłodawcą jest popularny twórca Hi_5. Wydarzenie będzie okraszone nie tylko luksusowymi i sportowymi samochodami, ale też szczytnym celem.

Na miejscu odbędzie się bowiem organizowana przez Fundację Moc Pomocy zbiórka charytatywna na rzecz wspomnianego już Maćka Kulińskiego. Przeszedł on niedawno amputację obydwu rąk oraz złamał kręgosłup. Pomoc dla chłopaka objawi się jeszcze na jednym polu. 

Podczas zlotu odbędą się licytacje przejazdu specjalnymi samochodami. Dochód z nich zostanie przeznaczony na leczenie Maćka. Mamy więc do czynienia z gratką nie tylko dla fanów motoryzacji, choć z pewnością oni będą najbardziej uradowani podczas oglądania setek aut.

Wydarzenie wspiera m.in Yellowbox, który poinformował o nim na swoim najnowszym materiale. Gościem specjalnym eventu będzie także YouTuber Sasha.Przypominamy więc raz jeszcze - CAR SHOW Hi_5 - Zlot Motoryzacyjny ''Podaj Rękę Maćkowi'' rozpocznie się 31 lipca o godzinie 19:00 w Warszawie na parkingu przy ulicy Marywilskiej 44. Jeśli nie macie możliwości wzięcia w nim udziału, to zajrzyjcie na bezpośrednią stronę zbiórki dla Maćka.

 

Co sądzicie o całym evencie? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.