Hi_5 rusza z motoryzacyjnymi daily vlogami - codziennie inne auto!

Hi_5 rusza z motoryzacyjnymi daily vlogami - codziennie inne auto!

Twórca kanału Hi_5 wraz z początkiem grudnia postanowił rozpocząć zupełnie nową serię codziennych vlogów. Robert publikować będzie każdego dnia - począwszy od pierwszego grudnia, a kończąc na świętach Bożego Narodzenia -film prezentujący inny samochód.


Wczoraj informowaliśmy Was o najpopularniejszych seriach "vlogmasów", których realizacji podjęły się w tym roku polskie YouTuberki. Robert Buczyński także zdecydował się na tworzenie codziennych materiałów, lecz jak możecie się domyślać - w tym przypadku odliczanie do Bożego Narodzenia będzie wyglądać nieco inaczej.

Pierwszego grudnia na kanale Hi_5 pojawił się pierwszy odcinek motoryzacyjnego "vlogmasa". Twórca udał się do garażu WalterMotors i "dostał" auto za około 500 tys. złotych, czyli Porsche GT4. Właściciel pokierował Roberta przeróżnymi drogami, by ten mógł sprawdzić jak samochód radzi sobie na konkretnych nawierzchniach.Wczoraj o godzinie 15:30 byliśmy świadkami premiery kolejnego materiału z nowej serii. Tym razem Hi_5 otrzymał możliwość jazdy autem Porsche 911 GT3, którego wartość niemalże dwukrotnie przekracza wyżej wspomniane GT4.Dziś na kanale Roberta pojawił się film z kolejnym autem. Tym razem było to BMW M2, którym YouTuber postanowił podriftować, a także przeprowadził launch control. W filmie twórca testował różne tryby, jakie oferuje samochód.Jeśli interesujecie się motoryzacją, to z pewnością cykl zapoczątkowany przez Roberta przypadnie Wam do gustu. Każdy odcinek serii wyglądać będzie oczywiście nieco inaczej, ponieważ każdego dnia twórca otrzyma możliwość przejażdżki odmiennymi autami.

 

Co sądzicie o codziennych vlogach Hi_5? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.