Odtwórca Supermana chciałby wcielić się w rolę Wiedźmina!

Odtwórca Supermana chciałby wcielić się w rolę Wiedźmina!

Obsada nadchodzącego serialu o Wiedźminie od Netflixa pozostaje jedną z największych tajemnic, a fani Białego Wilka prześcigają się w teoriach czy w główną rolę wcieli się Karolak, czy może jakaś wielka gwiazda Hollywood. Jedna z tych postaci wykazała zainteresowanie.


Henry Cavill jest odtwórcą m.in. roli Supermana z filmu Człowiek ze stali oraz innych świetnych postaci. Aktualnie promuje film Mission: Impossible - Fallout, w którym gra jedną z głównych ról. Podczas tejże promocji udzielił on wywiadu serwisowi IGN, w którym zdradził, że marzy mu się rola Geralta w nadchodzącym serialu Netflixa.

Fakt ten wyszedł przy okazji pytania o ostatnie gry wideo, w jakie miał okazję zagrać. Henry powiedział, że ostatnio ponownie przeszedł Wiedźmina 3: Dziko Gon i wtedy to dziennikarz zapytał go, czy chciałby w takim razie wystąpić w serialu przygotowywanym przez Netflixa - oczywiście w roli Geralta. Oto reakcja brytyjskiego aktora:
Absolutnie. To byłaby fantastyczna rola. Czytałeś książki? Są naprawdę świetne. Z tego co zrozumiałem, serial będzie się inspirować po części książkami, a po części grami

Poniżej znajdziecie skrót przygotowany przez serwis IGN z cytowanej rozmowy:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.