Znamy serialowego Wiedźmina. Jakie są reakcje internautów?

Znamy serialowego Wiedźmina. Jakie są reakcje internautów?

Dociekaniom nie było końca, a fani przerzucali się w teoriach na temat tego czy to Karolak zostanie serialowym Wiedźminem, czy też inna gwiazda Hollywood. Okazało się, że netfliksowego Geralta z Rivii poznaliśmy wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał.


Jest nim bowiem Henry Cavill, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. Aktor znany głównie z roli Supermana przejawiał chęci wcielenia się w Geralta z Rivii oraz deklarował się jako fan prozy Sapkowskiego. Wychodzi więc na to, że nie trzeba było daleko szukać i odpowiedź na dręczące wszystkich fanów pytania była tuż przed nosem.

Sam aktor oficjalnie poinformował o swojej wymarzonej roli za pośrednictwem Instagrama:
Informację tę potwierdza także tweet showrunnerki serialu Lauren S. Hissrich:Próbkę tego, jak Henry może wyglądać w roli Wiedźmina, sam aktor udostępnił na swoim Instagramie, gdyż jeden z użytkowników portalu zrobił całkiem porządną wizualizację:Zdania na temat wyboru netfliksowego Wiedźmina są podzielone - wystarczy przejrzeć Twittera z hasztagiem #wiedźmin. Jedni są zadowoleni z wyboru Henry'ego i twierdzą, że producenci wybierając go, chcą walczyć z największymi produkcjami typu Gra o Tron. Inni są trochę bardziej powściągliwi, ale doceniają wybór i powtarzają, że zawsze mogło być gorzej. Jest także wielu internautów, którzy liczyli, że w rolę białowłosego wilka wcieli się Mads Mikkelsen znany m. in. z roli Hannibala.

AdBuster ironicznie wypowiedział się o gorącym ogłoszeniu:Rojson także postanowił wypowiedzieć się w tym temacie i trzeba mu oddać sporo racji, a jego słowa potraktować jako podsumowanie:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.