Tak Kanał Sportowy świętował setny odcinek Hejt Parku

Tak Kanał Sportowy świętował setny odcinek Hejt Parku

W poniedziałek na Kanale Sportowym odbyła się setna transmisja Hejt Parku! Wieczorny i niezwykle chętnie oglądany przez widzów program świętowali wszyscy jego prowadzący w studiu. Teraz Kanał Sportowy podzielił się z nami kulisami jubileuszowej transmisji, a także przedstawił aktualne statystyki kanału, które robią wrażenie. 


W setnym odcinku Hejt Parku na wizji pojawiła się czwórka założycieli kanału - Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski i Tomasz Smokowski, a także Monika Wądołowska, która poprowadziła kilka odcinków w ramach tej popularnej serii. Na wizji pojawiły się do tego osoby zaangażowane w produkcję kanału.

Na streamie działo się bardzo dużo, a prowadzący postanowili urozmaicić setny program telefonami do uczestników poprzednich Hejt Parków. Nie zabrakło tym samym rozmowy m.in. z Marcinem Najmanem, który niestety szybko postanowił się rozłączyć. Do programu standardowo dzwonili także widzowie, a w ramach programu, któremu tym razem przyświecały urodziny Mateusza Borka, nie zabrakło zabawy przy "barszczu" oraz urodzinowego tortu.

Transmisję na żywo oglądało ponad 40 tysięcy osób, a łącznie od momentu jej rozpoczęcia, została odtworzona już ponad pół miliona razy.Na Kanale Sportowym Extra pojawiły się natomiast kulisy poniedziałkowej transmisji. Możemy oglądać na niej przygotowania do programu oraz to, co działo się w trakcie za kamerami.Fani Kanału Sportowego z pewnością ucieszą się jeszcze z jednej wiadomości. Decyzją kapituły zadecydowano, że powodów do świętowania na kanale będzie znacznie więcej. Oto daty, które z pewnością warto zapamiętać.W ramach świętowania, twórcy inicjatywy podzielili się dodatkowo wiadomością, że październik był miesiącem z rekordową sumą wyświetleń Kanału Sportowego oraz Kanału Sportowego Extra. Gratulacje!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.