Za korzystanie z HBO GO zapłacimy więcej

Za korzystanie z HBO GO zapłacimy więcej

Z tej informacji obecni oraz przyszli posiadacze usługi HBO GO raczej nie będą zadowoleni. Już od listopada za korzystanie z platformy przyjdzie zapłacić nam więcej. 


W ostatnich dniach HBO ogłosiło zmiany w stawkach abonamentowych, które wejdą w życie wraz z pierwszym okresem rozliczeniowym po 21 listopada tego roku. Cena wzrośnie z 19,90 zł na miesiąc do 24,90 zł za miesiąc. Jak podaje HBO, powodem zmian jest ilość produkowanych treści oraz ich stale rosnąca jakość. Wydatki, z którymi muszą liczyć się założyciele platformy, muszą zostać więc zrównoważone poprzez podniesienie ceny za usługę.Warto wspomnieć, że nie jest to jedyna zmiana dotycząca korzystania z HBO GO. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się bowiem o planach skrócenia okresu próbnego na platformie z miesiąca do zaledwie jednego tygodnia. Zmiany te weszły w życie z dniem wczorajszym. Co sądzicie o ostatnich działaniach serwisu? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.