Nowa magiczna funkcja Facebooka - wiemy już dlaczego powstała!

Nowa magiczna funkcja Facebooka - wiemy już dlaczego powstała!

Późnym wieczorem na Facebooku dodano pewną funkcję, której do tej pory nigdy wcześniej nie widzieliśmy! Jest to czasowa animacja, którą zauważyć możemy po wpisaniu kilku fraz związanych z Harrym Potterem.
Opcja ta została dodana nieprzypadkowo. Dziś (26 czerwca) mija 20 lat od wydania pierwszej książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Z tego powodu na Facebooku odbędzie się transmisja na żywo, podczas której będziemy mogli zobaczyć wyjątkową iluminację świetlną znanego z serii Harry Potter zamku w Hogwarcie. Jego miniatura znajduje się nigdzie indziej jak w Parku Rozrywki Universal Orlando. To właśnie tam tego typu iluminacja będzie pokazywana aż do września. Prezentuje się ona następująco:


CZY WARTO IŚĆ NA STUDIA? ROZWAŻA RAFAŁ MASNY. KLIKNIJ I SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU. 


Frazy, po których następuje specjalna animacja na Facebooku to m.in.: "Harry Potter" oraz wszystkie cztery nazwy domów Szkoły Magii: "Slytherin", "Gryffindor", "Ravenclaw" oraz "Hufflepuff". Po opublikowaniu wybranej frazy w komentarzu, nasz wpis zmienia kolor na czerwony, a po kliknięciu w napis dzieje się magia! Przetestujcie to sami koniecznie w komentarzu pod naszym postem.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.