Handimania - kandydat do TOP 10 polskiego YouTuba?

Handimania - kandydat do TOP 10 polskiego YouTuba?

Znacie kanał "Handimania"? Wielce prawdopodobne, że słyszycie tę nazwę po raz pierwszy, ale równie możliwe, że widzieliście któryś z ich filmów w internecie (niekoniecznie na ich kanale) sami o tym nie wiedząc. Handimanie prowadzi polska para - Szymon i Manuela w pełni w języku angielskim. Kanał te zasłynął głównie dzięki ogromnej popularności strony handimania.com. Podobnie jak na stronie, znajdziecie tam krótkie prezentacje w formie wideo obrazujące m.in. kreatywne rękodzieła, sposoby na poradzenie sobie z problemami życia codziennego czy kulinarne przepisy. Wszystko to zaprezentowane w taki sposób, by każdy z nas mógł wykonać daną rzecz sam w domu bez zbędnych narzędzi, lecz za pomocą rąk.
handimania szymo Szymon i Manuela z kanału Handimania.

Jeśli już wiecie czym jest Handimania, warto Was poinformować o tym jak kanał ten radzi sobie na naszym rodzimym YouTube. Można powiedzieć, że pędzi on w ogromnym tempie do czołowych YouTuberów. Dopiero co pisaliśmy o wejściu tego kanału do TOP 100 polskiego YouTuba, a tymczasem jest on już na 53 miejscu w Polsce z 254 tys. subskrypcji na koncie (28.01.15). Od ok. 2 miesięcy, cały czas znajduje się w TOP5 tygodniowych przyrostów "subów", a przez prawie 3 tygodnie był na pierwszym miejscu wyprzedzając swym przyrostem cały polski YouTube łącznie z Wardęgą. Przyrost ten zależy oczywiście od częstotliwości publikowania nowych filmów przez Handimanie. Z publikacją tą jak się okazuje bywa różnie, ponieważ większość projektów wymaga dłuższego przygotowania. Wrzucają więc oni bowiem średnio 1-2 filmy na miesiąc. Co może wydać się ciekawe ich 28 filmów obejrzało już ponad 55 milionów osób z różnych części świata, a ich fanpage "lajkuje" kolejny milion ludzi.


Według nas, ten rok może należeć właśnie do nich. Wystarczy kilka równie dobrych i chętnie oglądanych produkcji jak te, które ukazały się ostatnio, a kanał ten być może zawita całkiem niedługo do TOP 20 polskiego YouTube'a. Co nastąpi dalej? To zależy tylko i wyłącznie od Szymona i Manueli. Życzymy im jak najlepiej!


Najpopularniejszy film od Handiamani obejrzycie poniżej. Na ten moment, obejrzało go ponad 16 MILIONÓW OSÓB!Dodatkowo, ta sama para prowadzi również poboczny kanał o tej samej tematyce, lecz w języku polskim. Do tej pory subskrybuje go ok. 30 tys. osób. Zapraszamy!


Pierwszy film Handimani po polsku:avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu