Hajsownicy Gimpera pod rządami Rocka!

Hajsownicy Gimpera pod rządami Rocka!

„Czas Wielkich Zmian” – taki tytuł nosi opublikowany dzisiaj na kanale Remigiusza Maciaszka FILM, który wprowadza nowy porządek w najpopularniejszej na polskim YouTubie grupie – Hajsownikach Gimpera. Film ten został opublikowany 1 kwietnia, czyli w Prima Aprillis. To właśnie dlatego większość osób nie bierze go w 100% na poważnie.


„Zwróciłem się do Gimpera, a jako że wiedziałem, że ostatnio jego kontrakty reklamowe raczej są w odwrocie, pomyślałem, że zwrócę mu trudną do odrzucenia ofertę” – Tak zaczyna swoją opowieść Rock, który z dniem dzisiejszym stał się właścicielem Hajsowników Gimpera.


Społeczność licząca prawie 96 tysięcy członków, od zawsze uważana była za najbardziej wulgarną i zdemoralizowaną grupę. Remigiusz planuje to zmienić. Od dnia dzisiejszego na grupie można pisać tylko posty związane z tematyką religijną. 

Od dzisiaj na grupie dopuszczalne są wpisy tylko i wyłącznie o tematyce religijnej. Możecie rozmawiać o kościele, prawdach przekazywanych podczas kazania i o katolickich obrzędach.
Remigiusz Maciaszek

Jak przyznał sam Rock, cena jaką musiał zapłacić za wykupienie tej internetowej społeczności wynosiła 10 groszy za osobę w grupie. Zaktualizowany też został regulamin, a nowymi najpopularniejszymi komentarzami są „Ty bezbożniku” czy „Lepiej byś do kościoła poszedł”Każda osoba, która nie posiada zdjęcia profilowego zostanie wydalona z grupy. Ponadto W profilu członka grupy musi być podane prawdziwe imię i nazwisko. Musimy przecież sprawdzić w kościelnych archiwach, czy dany osoba ma chrzest
Remigiusz Maciaszek

Czekamy na komentarz Gimpera. Jak dostaniemy odpowiedź to jak najszybciej Was poinformujemy.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu