Gimper z nową grupą na Facebooku -

Gimper z nową grupą na Facebooku - "Hajsownicy odbanowani"!

Hajsownicy Gimpera to grupa zrzeszająca ludzi zainteresowanych twórczością tytułowego twórcy internetowego - przez bardzo długi czas poszczycić się mogła rekordową liczbą członków jeśli wziąć pod uwagę wszelkie grupy poświęcone właśnie polskim YouTuberom. Tak się jednak składa, że na podobny sukces Gimper będzie musiał zapracować jeszcze raz.
Wszystko to z powodu swoistego "nowego początku" - ruszyła bowiem zupełnie świeża odsłona grupy będąca zarazem pierwszym krokiem ku wznowieniu bardzo popularnej u Tomka serii "Overwatch Hajsowników", w której reagował on na posty zamieszczane przez swoich widzów. Ostatni tego typu materiał ukazał się u twórcy ponad pół roku temu.Tymczasem YouTuber postanowił wznowić uwielbianą przez użytkowników serię filmów rozpoczynając jej drugi sezon (nowe odcinki już wkrótce) i otwierając przy tym zupełnie nową grupę noszącą nazwę "Odrodzeni Hajsownicy Gimpera". Z tego faktu zapewne najbardziej ucieszą się osoby, które z jakiegoś powodu zostały zablokowane na poprzedniej edycji grupy i przez to nie mogły komentować, czy publikować tam jakichkolwiek treści. Od teraz jednak każdy kto ma ochotę może bez problemu wstąpić ponownie - jedynym warunkiem utrzymania się tam jest oczywiście przestrzeganie regulaminu. Po szczegóły zapraszamy do zamieszczonego u Tomka materiału.


Co sądzicie o pomyśle Gimpera? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.