Znany zagraniczny YouTuber ostro komentuje wizualizację Łukasza Jakóbiaka

Znany zagraniczny YouTuber ostro komentuje wizualizację Łukasza Jakóbiaka

Projekt Wizualizacji Level Up Łukasza Jakóbiaka od momentu swojej publikacji skupił wokół siebie wiele różnych internetowych środowisk. Zdecydowana większość z nich nie popiera tego, co uczynił twórca i krytykując jego egoistyczną postawę nie wyobraża sobie zaproszenia go do programu przez prawdziwą Ellen. Okazuje się jednak, że film Łukasza zainteresował także zagraniczną scenę YouTube.


Chyba nie musimy przypominać Wam o co chodziło w wizualizacji tworzonej przez trzy lata przez Łukasza Jakóbiaka. Zbudował on specjalne studio wzorowane na tym znanym z The Ellen DeGeneres Show i znalazł aktorkę bardzo podobną do faktycznej prowadzącej. Wszystko to wywołało wiele kontrowersji wokół twórcy (przykładowe artykuły o tym wydarzeniu możecie przeczytać między innymi tutaj, tutaj bądź tutaj). Na początku wydawało się, że Wizualizacją Level Up interesują się wyłącznie Polacy, i że projekt ten nie rozpowszechnił się w zagranicznych mediach.

Okazuje się jednak, że dzisiaj materiał odnośnie pomysłu Łukasza Jakóbiaka postanowił nagrać znany zagraniczny YouTuber - h3h3. Opublikowany film nosi nazwę Polish Guru Fakes Being on the Ellen Show i od razu domyślać się możemy, że ma on charakter prześmiewczy. Twórca postanowił prześledzić całą udawaną wizytę w amerykańskim talk-show i dołączyć do niej subiektywny komentarz. Co by nie było - niezbyt pozytywny. Krytykuje przede wszystkim to, co wytykane jest polskiemu YouTuberowi najczęściej, czyli egoistyczne podejście do tematu i wywyższanie swojej osoby. Wspomniane wideo obejrzeć możecie poniżej:O tym, że h3h3 opublikował taki klip poinformował na swoim facebookowym profilu chociażby Gargamel. Nie zabrakło także jego komentarza do tej sprawy, a znajdziecie go pod filmem zagranicznego YouTubera.


Co sądzicie o komentarzu zagranicznego twórcy? Zgadzacie się z jego słowami? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.