Bracia Malczyńscy założyli organizację esportową

Bracia Malczyńscy założyli organizację esportową

Dawid i Marcin Malczyńscy ogłosili właśnie powołanie drużyny esportowej o nazwie H34T Esports. Powstała ona na fundamencie organizacji Together Esports, której poszczególne dywizje jeszcze rozgrywają ostatnie mecze.


Jak informuje współzałożyciel H34T Esports, Marcin Malczyński:
Od kilku lat po cichu śledziłem e-sport w naszym kraju. Wcześniej uczestniczyłem w nim jako gracz, kiedy kształtowały się podwaliny pod obecną scenę. Dlatego postanowiłem połączyć siły z Together Esports i zbudować nową organizację łączącą doświadczonych graczy z młodymi talentami. Wydaje mi się że jest jeszcze bardzo dużo miejsca na rozwój e-sportu w naszym kraju i chciałbym się do tego aktywnie przyczynić.

Influencer nie kryje, że myśl o wejściu na scenę e-sportową chodziła mu po głowie od dłuższego czasu. Nawiązanie współpracy z Together Esports nie wydaje się więc krokiem podjętym nagle i bez planu.

Głos w sprawie zabrał również dotychczasowy właściciel organizacji Together Esports, Maksymilian Pawłowski:
Przemyśleliśmy z resztą zarządu jakie są zalety organizacji oraz czego jej brakuje i uznaliśmy, że marka potrzebuje odświeżenia, nowego impulsu do działania, więcej ognia. Marcin i Dawid, jak to twórcy contentu, są kreatywni i mają wiele inspirujących pomysłów. Cieszę się więc, że zdecydowali się współtworzyć H34T, bo będzie to dobre połączenie obecnie istniejących struktur TGE oraz ich doświadczenia w innych dziedzinach i pasji do e-sportu.

Kiedy będzie można oglądać rozgrywki H34T Esports w Counter Strike: Global Offensive? Już dziś. O godzinie 20:00 staną do walki z drużyną Necroraises w ramach turnieju Winners League.

 

Co sądzicie o decyzji Braci Malczyńskich? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.