"Gwiazdy" - nowa piosenka braci Malczyńskich!

Marcin Malczyński i jego ekipa kolejny raz zaskakują! Dzisiaj po raz pierwszy mieliśmy okazje usłyszeć zapowiadany przez ekipę od kilku tygodni utwór. Czy "Gwiazdy" również cieszyć będą się taką samą popularnością jak piosenki innych YouTuberów? 


O swojej piosence ekipa Malczyńskich mówiła już od jakiegoś czasu. Na social mediach pojawiały się krótkie zapowiedzi teledysku oraz zdjęcia z nagrywania klipu. Jest to pierwsza tego typu produkcja na kanale Marcina. Wcześniej kilkukrotnie mieliśmy okazje zobaczyć parodie popularnych piosenek, które twórca w śmieszny sposób przerabiał, jednak "Gwiazdy" zupełnie odbiegają od poprzednich materiałów. Marcin zaznaczył, że nie zamierza zmieniać swojego kanału w muzyczny, jednak w przyszłości ekipa zamiast parodii chce także tworzyć coś całkowicie innego i własnego.


Wcześniej chłopaki tworzyli parodie utworów takich jak "Despacito" czy "Poka Sowe". Wszystkie produkcje cieszyły się dużą popularnością, a widzowie cały czas prosili o kolejne przeróbki. Największym powodzeniem cieszyło się "Drespacito", które zdobyło ponad 3,7 miliona wyświetleń.


Czy nowa twórczość Malczyńskich zdobędzie tak dużą popularność jak podobne produkcje innych internetowych twórców? Widzowie pozytywnie komentują piosenkę, a wyświetlenia pod filmem szybko rosną.
WOW Propsik! Oby tak dalej i więcej takich rapsów.

Zawsze wiedziałem że macia ten talent muzyczny xD A teraz na serio to piosenka sztosik.

Mega piosenka

Mamy nadzieje, że to dopiero początek przygody ekipy Malczyńskich z muzyką, bo już nie możemy doczekać się kolejnego utworu!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.