Znany polski streamer został pobity!

Znany polski streamer został pobity!

Niestety, ale nie jest to żaden prank w wykonaniu polskiego streamera. Do pobicia rzeczywiście doszło, a ofiarą jest Gural, który w ostatnim czasie miał już wystarczająco dużo kłopotów. 


Gural na swoich ostatnich streamach mówił swoim widzom, że ma duże problemy i zawiódł się na swoim przyjacielu, przez co stracił zaufanie do ludzi. Na domiar złego został on pobity przez tajemniczych panów w kominiarkach. Stało się to podczas jego streama, słychać nawet jego wołanie o pomoc i widać zakrwawiony rękaw tuż po zajściu.Tuż po nieprzyjemnej sytuacji Gural uspokoił swoich widzów, że jedzie na policję złożyć zgłoszenie oraz opisał zajście z własnej perspektywy. Po wizycie na policji powiedział, że pod jego blokiem stoi nieoznakowany patrol policji i okazało się, że sprawcy go śledzili, chociaż Gural ich nie zna. Dopóki jednak streamer nie poczuje się wystarczająco bezpiecznie, to nie będzie on streamował na YouTube.

Nie wiadomo, kto stoi za tą sytuacją. Agresorzy, którzy pobili Gurala najprawdopodobniej byli wynajęci i stanowili tylko narzędzie w rękach wroga poszkodowanego. Głównym podejrzanym był Adrian Polak, z którym Gural miał ostatnio dużo problemów, a niegdyś sam został przez niego pobity. Świadczyć ma o tym poniższe nagranie ze streama podejrzanego i chwytliwy tytuł nagrania, które podbija kartę Na Czasie. Mimo tego, YouTuber wprost nie przyznał się do pobicia, a jedynie w emocjach wspomniał, że Gural zasłużył na to co się stało.Jednak nie można rzucać żadnych oskarżeń bez twardych dowodów. Gural jest kontrowersyjnym streamerem, dlatego za atakiem mógł stać tak naprawdę każdy. Adrian Polak postanowił także wyjaśnić pojawiające się w internecie podejrzenia na temat tego, że to on miał pobić Gurala:Gural postanowił chwilowo zawiesić prowadzenie streama, a o wszystkim poinformował rozmawiając z Żiżejem. YouTuber podziękował wszystkim za wsparcie oraz powiedział, że jest z nim wszystko dobrze i dołoży wszelkich starań aby znaleźć sprawców ataku.Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że taka sytuacja miała po prostu miejsce. Absolutnie nieakceptowalne jest rozwiązywanie swoich sporów w taki sposób, a streamowanie nigdy nie powinno do tego doprowadzić. Mamy nadzieję, że podobna sytuacja nigdy się nie powtórzy, a Gural szybko się pozbiera.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.