Friz nagrał film z nastolatkiem, który został bohaterem kanału Logana Paula

Friz nagrał film z nastolatkiem, który został bohaterem kanału Logana Paula

Kilka tygodni temu w sieci zrobiło się głośno o nietypowej historii polskiego nastolatka, o którym film wrzucił jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie - Logan Paul. 15-latek wczoraj wystąpił na kanale Friza!


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o całej sprawie, już śpieszymy z wyjaśnieniem. Dnia 24 sierpnia, na kanale Logana Paula (19,8 mln subskrypcji), pojawił się film pt. "A Love Story.", w którym przedstawiona została historia 15-letniego Jakuba, nazwanego później Guccifacejacobem, czy też "medium Loganem Paulem". Polski nastolatek odwiedził kilka miesięcy wcześniej Logana Paula i przez zupełny przypadek znalazł się na jednym z jego filmów. Po tym czasie, Jacob powrócił do Stanów Zjednoczonych, lecz tym razem nie z rodzicami, ale całkowicie sam. Wcześniej poinformował YouTubera o fakcie i dostał odpowiedź, że zostanie odebrany z lotniska. Nastolatek przebywał u Logana przez blisko 2 tygodnie, a przez ten czas Jakub spędził niesamowite chwile z popularnym YouTuberem. Część z nich została uwieczniona na filmie opublikowanym przez Logana.Od publikacji materiału przedstawiającego tę historię minęły ponad 2 tygodnie, a na kanale Friza zagościł nie kto inny jak bohater filmu Logana - Guccifacejacob. Karol wraz z gościem przybliżył całą historię, a Jakub opowiedział o niej nieco więcej, niż mogliśmy dowiedzieć się z filmu Logana. Dodatkowo, nastolatek zdradził swoje plany dotyczące przyszłości oraz ewentualnej współpracy z Loganem Paulem. Sprawdźcie sami!Jakby tego było mało, na kanale Wersow pojawił się blisko półgodzinny materiał, w którym Jakub odpowiada na pytania fanów Weroniki. W nim możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o przygodzie Jacoba w Los Angeles.Co sądzicie o całej tej historii? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.