GTA 6 rozegra się w Vice City. Główną bohaterką będzie kobieta

GTA 6 rozegra się w Vice City. Główną bohaterką będzie kobieta

Jason Schreier, czyli dziennikarz branży gier wideo, który znany jest z podawania sprawdzonych informacji, podzielił się nowymi przeciekami dotyczącymi GTA 6. Według jego źródeł, wyczekiwany tytuł zabierze nas do Vice City, w którym wcielimy się między innymi w postać kobiety.


Wieści zostały podane przez serwis Bloomberg, gdzie autor wpisu podając nowe i wiarygodne informacje dotyczące GTA 6 powołał się na rozmowy z ponad 20 pracownikami Rockstar Games.

Najważniejsze kwestie dotyczące tego przecieku mówią o tym, że w GTA 6 będziemy mogli wcielić się w żeńską postać. Oprócz tego, fabuła ma być inspirowana historią Bonnie i Clyde, a akcja zabierze nas do Vice City. Ważna jest także potencjalna data premiery wyczekiwanej produkcji. Według dziennikarza, GTA 6 ma się ukazać nie wcześniej niż za dwa lata.Do tego wszystkiego dowiadujemy się, że GTA 6 ma być nieco mniej kontrowersyjną produkcją, niż poprzednie. Twórcy gry przy pracy nad nową odsłoną tytułu mają być "bardziej ostrożni, by nie atakować słabszych i nie żartować z marginalizowanych grup".

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.