Grządeczka otwiera kanał?

Grządeczka otwiera kanał?

Na pewno każdy Hajsownik wie kim jest Ewelina, szerzej znana jako Grządeczka. Mogliśmy ją poznać m.in na livestreamach Gimpera, Instagramie Tomka oraz spotkaniach autorskich Gimpsona organizowanych w jednych z największych miast Polski, o których więcej  przeczytacie (tutaj).  A co jeśli partnerka króla Hajsowników otworzy własny kanał? Sprawdźcie sami!


Ewelina to osoba, która swoim zachowaniem i sposobem bycia wydaje się być na tyle miła i serdeczna, że aż nie da się  jej nie lubić. Grządeczka ma nawet własny team! Chodzi o grupę na Facebooku "Team Grządeczka", na której znajdziemy same miłe osóbki dające motywacyjnego kopa Ewelinie i wspierające ją we wszystkim co robi. Grządeczka obiecała fanom, że wystartuje z YouTubem już w sierpniu. I tego słowa dotrzymała! Pierwszy film opublikowała 26 sierpnia, była to zapowiedź tego co znajdziemy na jej kanale. A znajdziemy tam sporo, m.in: LifeHacki, Vlogi, porady, testy, vlogi z podróży oraz tajemniczy program, o którym dowiemy się już niedługo! Ewelina, trzymamy kciuki!
Ewelina otworzyła też FanPage! Po jednym dniu liczy on ponad 300 polubień, jesteśmy pewni, że ten wynik będzie rósł z dnia na dzień, ponieważ tak pozytywnej osoby nie da się "nie lubić". Link do Facebooka Grządeczki znajdziecie (tutaj).


Screenshot 2016-08-27 14-29-32


Co myślicie o świeżo upieczonej YouTuberce? Ma szansę zaistnieć na Tubie? Piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl