Gry z rozszerzoną rzeczywistością w Messengerze!

Gry z rozszerzoną rzeczywistością w Messengerze!

Są tacy, którzy twierdza, że Messenger spasł się jak dorodna świnia i powinien już dawno udać się na obóz odchudzający. Mark Zuckerberg jednak się tym w ogóle nie przejmuje i dodaje kolejną świetną funkcję do aplikacji.


Tym razem są to gry, które wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość. Same gry nowością nie są, bo są one wbudowane do aplikacji już od dawna, jednak rozszerzona rzeczywistość ma pozwolić na wspólną zabawę aż do sześciu znajomym.

Na tę chwilę dostępne są dwie nowe gry wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość. Don't Smile może przypaść do gustu wszystkim miłośnikom "Nie zaśmiej się challenge", bo teraz to oni będą mogli sprawdzić, jakimi są twardymi ponurakami. W Asteroids Attack musimy sterować statkiem kosmicznym i uważać na... asteroidy! W ciągu najbliższych kilku dni Facebook ma dodać kilka nowych tytułów, a wśród nich są kultowe Beach Bump i Kitten Kraze.Gry dostępne są z poziomu wideoczatu, gdzie należy wybrać swoją ulubioną grę. Wtedy już tylko pozostaje zaprosić nam znajomych do wspólnej zabawy. Jeśli nie możecie jeszcze grać w gry z rozszerzoną rzeczywistością, to zaktualizujcie Messengera.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.