"Gry na receptę" nową serią na kanale ROJA

Na polskim YouTube mało kto podchodzi w tak profesjonalny sposób oraz na tak wielu płaszczyznach do zagadnienia gier komputerowych, jak sam ROJSON. YouTuber postanowił wykorzystać swoją wiedzę na ten temat, aby nie tylko zaoferować rozrywkę, ale i pomóc niektórym widzom. Jak to możliwe?


Wszystko za sprawą serii "Gry na receptę". Pomysł na nowy format Patryk wziął po sukcesie cyklu vlogów pt. "Mówię Co Czuję". W wielu odcinkach serii, YouTuber poruszał bardzo ważne kwestie - uzależnienia, nałogi, zdrowie fizyczne i psychiczne, sprawy sercowe i nie tylko. Spora część z materiałów serii miała charakter poradników, które pomagały widzom w konkretnych problemach. O dobrym odbiorze rad ROJSONA świadczyły komentarze oraz prywatne wiadomości, jakie otrzymał twórca od swoich widzów. Wiele z publikacji Patryka okazało się nie tylko drobną pomocą, ale wręcz ratunkiem w trudnych sytuacjach życiowych.

Taki odbiór serii dał ROJOWI do zrozumienia, że powinien poświęcić poradnikom osobną serię. Tak powstały "Gry na receptę", czyli cykl praktycznych vlogów, w których YouTuber będzie polecał nie tylko gamingowe produkcje, ale także książki, muzykę, filmy czy seriale, przy danych problemach. Twórca przy materiałach zamierza wykorzystać całą nabywaną przez 25 lat encyklopedyczną wiedzę o grach oraz bliskie mu tematy powiązane z branżą gamingową oraz szeroko pojętą kulturą.

Co bardzo istotne, YouTuber zwraca uwagę, że seria ma charakter dodatkowej pomocy przy wybranych problemach. "Jeśli wasz problem jest silnie medyczny i w oczywisty sposób wykracza poza moją wiedzę oraz kompetencje, powinniście zgłosić się do odpowiednich i wykwalifikowanych specjalistów w danej dziedzinie" - dodaje ROJSON.

Jeśli chcielibyście usłyszeć konkretne rady od YouTubera dotyczące waszych problemów, możecie napisać maila z propozycją tematu na [email protected] z tytułem "Gry na receptę". Twórca obiecał rzecz jasna zachować anonimowość każdego z nadawców. Nam nie pozostało nic innego, jak czekać na pierwsze odcinki "Gier na receptę" - serii, która ponownie doskonale obrazuje, że "Gry łączą, a nie dzielą"!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.