Grupa Tivolta zbanowana na Facebooku!

Grupa Tivolta zbanowana na Facebooku!

Tym razem ofiarą Facebooka padła grupa Tivolta, czyli "Jebacze". Grupa zniknęła z serwisu, a administratorzy wraz z głównym założycielem zostali posądzeni o "naruszenie zasad społeczności Facebooka". Tivolt i osoby zarządzające grupą próbują ją teraz odzyskać. 


O całej sytuacji poinformował zaniepokojonych obserwatorów sam Tivolt. W poście na swoim fanpage'u wyjaśnił, że grupa zniknęła kilka godzin temu. Dlaczego? "Jebacze" zostali zablokowani za łamanie regulaminu portalu. Administratorzy wiedzieli już, że Facebookowi chodziło najprawdopodobniej o nazwę grupy. Tivolt zadecydował więc o zmianie nazwy, która jest już wysłana, jednak nie otrzymała jeszcze potwierdzenia. Nowa nazwa, która ma zastąpić wcześniejszą, nie została jeszcze ujawniona.

YouTuber poinformował, że jeśli sprawa nie zostanie wyjaśniona, to trzeba będzie założyć nową grupę. Po 6 latach będzie jednak ciężko odbudować utworzoną wcześniej społeczność.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.