Nie żyje Grant Thompson - YouTuber z 11 mln subskrypcji

Nie żyje Grant Thompson - YouTuber z 11 mln subskrypcji

Śmierć popularnej osoby często wywołuje spore zamieszanie w sieci - zwłaszcza, jeśli pożegnać się z tym światem przyjdzie osobie stosunkowo młodej. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem trzy dni temu zmarł niezwykle popularny twórca internetowy.


Grant Thompson miał 38 lat i 11 milionów subskrybentów na koncie. Twórca współtworzył kanał o nazwie "King of Random" i nic nie wskazywało na to, że jego kariera niedługo dobiegnie końca. YouTuber bowiem nie chorował - przyczyna śmierci jest nieco bardziej mroczna.


Mężczyzna postanowił wybrać się na podróż paralotnią. Zabrał ze sobą urządzenie GPS i wyruszył w nieznane. Grant przez dłuższy czas się nie odzywał, więc postanowiono zgłosić jego zaginięcie. Jego ciało szybko zlokalizowała policja i obecnie badane są przyczyny katastrofy.

Wyrazy współczucia dla rodziny i społeczności wyraził YouTube na swoim Twitterze. Na kanale Granta pojawił się ponadto specjalny materiał upamiętniający twórcę.


YouTuber w głównej mierze tworzył materiały prezentujące przeróżne eksperymenty i triki związane generalnie ze... wszystkim. Jeśli nie znaliście do tej pory postaci Granta, to TUTAJ znajdziecie jego kanał.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.