Uczestnicy Grand Video Awards z darmowym dostęp do ogromnej bazy muzyki!

Uczestnicy Grand Video Awards z darmowym dostęp do ogromnej bazy muzyki!

Jeszcze przez niecały miesiąc można przesyłać zgłoszenia na konkurs Grand Video Awards, którego celem jest wyłonienie nowych talentów z przeróżnych filmowych dziedzin. Organizatorzy oraz partnerzy przygotowali, jak co roku, pewną niespodziankę dla uczestników.


Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 września 2017 roku. Do tego czasu można korzystać z niespodzianki jaką organizator wraz z partnerem Audio Network przygotował dla wszystkich osób biorących udział. Jest nią darmowy dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network. Co wystarczy zrobić, aby móc cieszyć się za darmo legalną muzyką na potrzeby materiałów konkursowych?Wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected] - wtedy też udostępniona zostanie danej osobie cała biblioteka muzyczna. Tej bazy danych użyć będzie można jednak tylko i wyłącznie w materiałach konkursowych (w maksymalnie pięciu klipach - wszystkie z nich muszą być zgłoszone w konkursie jeśli zawierać będą utwór z biblioteki). Co więcej, podczas gali, autorowi, który użył w swoim filmie muzyki z Audio Network wręczona zostanie nagroda specjalna.

Oficjalna gala rozdania nagród odbędzie się w październiku, w Warszawie. Zgłoszenia można wysyłać do 16 września 2017 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na tej stronie.

Źródło: grandvideoawards.pl

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.