Pozostał ostatni tydzień zgłaszania prac do Grand Video Awards 2018!

Pozostał ostatni tydzień zgłaszania prac do Grand Video Awards 2018!

Zbliża się termin zgłaszania najlepszych filmów, które pojawiły się na YouTube w 2018 roku. Jeśli chcecie, żeby Wasza propozycja wzięła udział w 4. edycji plebiscytu Grand Video Awards, to zapraszamy do zgłaszania filmów - czasu jest już coraz mniej, bo tylko do 16 września!


W tym roku filmy można zgłaszać w następujących kategoriach: Vlog,
Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Kultura, Rozrywka, Publicystyka i wideorozmowa, Branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne za: Debiut Roku, Osobowość Roku oraz Nagroda od widzów, którzy będą mogli głosować na stronie grandvideoawards.pl. Tegoroczną nowością jest kategoria Zielona Warszawa, czyli konkurs współorganizowany z Miastem Stołecznym Warszawą, który na celu ma pokazanie ekologicznej strony miasta.Tegoroczna pula nagród wynosi aż 85 tysięcy złotych oraz niemały prestiż, który wiąże się ze zdobyciem statuetki w jednej z kategorii. Jury tworzą bowiem najlepsi fachowcy z dziedziny wideo, mediów oraz marketingu.

W konkursie mogą wziąć udział twórcy, którzy skończyli 16 rok życia, a zwycięzców poznamy już za miesiąc - 11 października w warszawskim kinie Iluzjon.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl. Pamiętajcie, macie czas tylko do 16 września!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.