Ruszyła czwarta edycja konkursu Grand Video Awards!

Ruszyła czwarta edycja konkursu Grand Video Awards!

Marzyliście o YouTube'owych Oscarach? Oto i one! Magazyn Press już po raz czwarty organizuje plebiscyt Grand Video Awards, który nagradza twórców wideo w internecie.


W założeniu Grand Video Awards ma nagradzać tych twórców, którzy nie boją się podejmować trudnych tematów i są innowacyjni w tym, co robią. Wyróżnienie w nim jest więc sporym osiągnięciem.

Laureaci Grand Video Awards 2017


Jak informuje organizator, zgłoszenia filmów będą przyjmowane na stronie grandvideoawards.pl w kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Kultura, Rozrywka, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Kategorii jak widać jest mnóstwo. W tym roku Grand Video Awards przygotował dla Was wraz z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa, nową kategorię  - "Zielona Warszawa".

Zgłoszone do konkursu filmy oceni jury, w którego skład będą wchodzić specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej czy eksperci z agencji reklamowych. Będą także nagrody specjalne w postaci Debiutu Roku oraz Osobowości Roku. Swoją nagrodę mogą przyznać także widzowie poprzez głosowanie na stronie internetowej konkursu. Zwycięzcy czwartej edycji Grand Video Awards zostaną ogłoszeni podczas gali finałowej, która odbędzie się w październiku w Warszawie.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.