Kolejna edycja Gramytatywnie z wielkim sukcesem!

Kolejna edycja Gramytatywnie z wielkim sukcesem!

Właśnie zakończyła się tegoroczna, szósta już edycja wydarzenia Gramytatywnie organizowanego przez społeczność arhn.eu. Już teraz można mówić o naprawdę dużym sukcesie akcji. Ustalony cel został osiągnięty dwukrotnie, a pieniądze nadal napływają!


W tym roku podczas zbiórki za główny cel postawiono sobie zebranie pieniędzy na operację małego Iwa, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład spastyczny kończyn dolnych. Finał akcji zaczął się wczoraj, w sobotę o godzinie 10:00 wraz ze startem oficjalnego streama prowadzonego przez Dark Archona i spółkę na Twichu. Akcja trwała równe 24 godziny.

W tym czasie działo się naprawdę wiele, a transmisję śledziło spore grono osób. Celem  zbiórki było zebranie 50 tysięcy złotych, ale pomoc fanów i zaangażowanie społeczności wyszły daleko poza tę kwotę. Na chwilę obecną na koncie zbiórki znajduje się już ponad 100 tysięcy złotych. Kwota może jeszcze wzrosnąć, gdyż nadal trwają aukcje dostępne na Allegro, z których dochód również zasili konto akcji. W dalszym ciągu można także wysyłać smsy i robić przelewy z dowolnymi kwotami.Oczywiście na dokładniejsze podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Już teraz jednak po cichu mówi się o kolejnym rekordzie, biorąc pod uwagę dotychczas zebraną kwotę. Gratulujemy całemu arhn.eu i wszystkim osobom, które przyczyniły się do finalnego efektu. Z całą pewnością jest to duży sukces i będzie mówić się o nim jeszcze przez bardzo długi czas.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.