Gramytatywnie 2017 startuje już w najbliższą sobotę!

Gramytatywnie 2017 startuje już w najbliższą sobotę!

Zawsze cieszą nas wszelkiego rodzaju akcje charytatywne prowadzone przez ludzi Internetu. Pokazuje to jak dużą siłą dysponuje sieć i to jak dobrze skierowana potrafi zdziałać naprawdę wiele dobrego. Już 2 grudnia 2017 roku, czyli w najbliższą sobotę rusza jedna z największych tego typu akcji na polskim YouTube - Gramytatywnie 2017 organizowane przez społeczność arhn.eu!


O poprzedniej odsłonie zbiórki pisaliśmy także rok temu. Tegoroczna, szósta już edycja Gramytatywnie to kolejna okazja do pomocy potrzebującym i zebrania pieniędzy na szczytny cel. Tym razem będzie to zebranie funduszy operację małego Iwo, który cierpli na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład spastyczny kończyn dolnych. Główną osią zbiórki będzie 24-godzinny stream, na którym społeczność arhn.eu z Dark Archonem na czele zagrywać się w różnego rodzaju tytuły. Wpływ na to co będzie dziać się podczas live'a będą mieli również sami widzowie. Przy pomocy swojego rodzaju donate'ów będzie można głosować na różne wyzwania i cele. Start wyznaczony jest na najbliższą sobotę 2 grudnia na godzinę 10.00 na oficjalnym koncie na Twichu. Cały przychód z reklam z transmisji oczywiście wesprze konto zbiórki. Prócz tego już teraz trwają specjalne aukcje z różnego rodzaju gadżetami z których sprzedaży również powędruje niemałe wsparcie. Istnieje również możliwość pomocy za pośrednictwem smsów. Więcej informacji i wszelkie niezbędne dane dostępne są pod głównym linkiem zbiórki, na stronie gramytatywnie.pl oraz fanpage'u na Facebooku.Mamy nadzieję, że akcję wesprze jak największe grono osób i z zebranych pieniędzy będzie można zrobić naprawdę dobry uczynek. Trzymamy kciuki i oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.