Paula Perczyńska bez dostępu do kanału GramPaula!

Paula Perczyńska bez dostępu do kanału GramPaula!

Paula Perczyńska to YouTuberka, która działa na YouTube już od kilku lat i posada już bardzo szerokie grono widzów na obu kanałach – GlamPaula i GramPaula. Wszystkich widzów YouTuberki bardzo zasmuciła więc wiadomość, którą przeczytali wczoraj na jej profilu na Facebooku – Paula straciła dostęp do kanału GramPaula!
Paula Perczyńska oznajmiła wczoraj widzom bardzo smutną wiadomość:
Witam pochmurną Warszawę. Dziś dodałam nowy film na Glam, a na Gram niestety nic nie będzie, bo straciłam dostęp do kanału. Trzymajcie kciuki żeby udało się to odzyskać.

Kanał GramPaula osiągnął niedawno próg 500 tysięcy subskrypcji. YouTuberka dodała na nim łącznie 681 filmów, w których przedstawia ona swoje rozgrywki w najróżniejszych grach – przeważnie jest to The Sims 4. Filmy Pauli, opatrzone zabawnymi komentarzami, są uwielbiane przez młodych widzów, którzy cenią ją właśnie za ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Challenge podejmowane przez nią w jej filmach stanowią inspirację dla wielu widzów próbujących je odtworzyć w domowym zaciszu.

YouTuberka posiada jeszcze jeden kanał na YouTube, który kryje się pod nazwą GlamPaula. Na nim publikowane są treści o szeroko pojętej tematyce beauty, fashion i lifestyle – haule zakupowe, tutoriale makijażowe, vlogi podróżnicze czy też pogadanki na najróżniejsze tematy. Kanał ten nie cieszy się jednak aż tak dużą popularnością jak GramPaula – YouTuberka dysponuje na nim liczbą około 400 tysięcy subskrybentów.
Niestety YouTuberka nie zdradziła więcej szczegółów dotyczących utraty dostępu do kanału. Jednakże ma ona nadzieję na to, że szybko uda się rozwiązać ten problem i dodać nowy film, na który z pewnością czeka wielu jej widzów. My, a także wszyscy widzowie Pauli, bardzo trzymamy za to kciuki!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl